Tradycyjnie jak co roku w styczniu, w miejscowości narciarskiej, odbyła się w Szczyrku cykliczna 6.Konferencja KomPlasTech’99. Nasz Zakład reprezentowali w Komitecie Organizacyjnym  Panowie M. Pietrzyk i J. Kusiak, ale wszyscy Pracownicy  wspólnie dołożyli wszelkich starań aby Konferencja była udana  zarówno pod względem naukowym jak i  narciarskim.

Z referatami wystąpili:


Do grona uczestników Konferencji dołączył w tym roku gość naszego Zakładu z Uniwersytetu  Sheffield w Wielkiej Brytanii prof. John Beynon, który wygłosił referat: Modelling of friction and heat trensfer during hot metal forming.

Referaty zostały opublikowane w Materiałach Konferencyjnych przez wydawnictwo Akapit, Kraków 1999. Edytorami Materiałów są: A.Piela, F.Grosman, M.Pietrzyk, J.Kusiak.

Na stokach narciarskich dali się zauważyć:  Maciej Pietrzyk, Jan Kusiak i Halina Kusiak w narciarstwie alpejskim, John Beynon jako dobrze zapowiadający się zjazdowiec po raz pierwszy  w życiu próbując swych narciarskich talentów, oraz nasza doktorantka pani Danuta Szyndler, która niewątpliwie była  Gwiazdą Snowboardu KomPlasTech’99.
Dołożymy wszelkich starań żeby grupa sportowa naszego Zakładu powiększała swoje szeregi na następnej Konferencji KomPlasTech2000 w Krynicy.

Kilka zdjęć z konferencji