Main page
MIEJSCE:
  Hotel Stok**** SKI&SPA
  ul. Jawornik 52A
  43-460 Wisła, Polska
  Tel. +48 33 856 41 00
  E-mail: recepcja@hotelstok.pl
  WWW: www.hotelstok.pl

  Uczestnicy konferencji KOMPLASTECH 2018 rezerwują indywidualnie noclegi na czas konferencji, kontaktując się z Panią Izabelą Sikorą, specjalistą ds. marketingu i rezerwacji Hotelu Stok tel. +48 33 856 41 24; +48 692 472 457, i.sikora@hotelstok.pl. Podczas rezerwacji należy powołać się na Konferencję KomPlasTech 2018 oraz zgłosić ten fakt do Sekretariatu Konferencji.

Hotel STOK zlokalizowany jest w malowniczej dolinie Jawornika, jednego ze źródłowych potoków największej polskiej rzeki - Wisły. Hotel ten, jako jedyny obiekt w Beskidach, posiada własne wyciągi narciarskie zlokalizowane bezpośrednio przy hotelu - nową kolej linową 4 osobową obsługującą 3 trasy narciarskie:

 • Trasę czerwoną – 850 m dł. / 200 m różnicy poziomów/,
 • Trasę niebieską - 1000 m dł. / 200 m różnicy poziomów/,
 • Trasę zieloną – 150 m dł. / 18 m różnicy poziomów/,

dla początkujących narciarzy i snowboardzistów wyposażoną w wyciąg orczykowy oraz wyciąg talerzykowy (dla dzieci i początkujących) na tzw. półkę ćwiczebną. Trasy są w zależności od potrzeb sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane.

Hotel STOK **** SKI & SPA to nowoczesny obiekt, spełniający wymagania gości poszukujących wygodnego miejsca noclegowego w pobliżu narciarskich tras zjazdowych lub pragnących zaznać relaksu ciała i duszy w otoczeniu natury. Wszystkich, którzy pragną się zrelaksować zapraszamy na basen rekreacyjny z systemem dysz do hydromasażu oraz atrakcji wodnych, wykonany w technologii stali nierdzewnej oraz do dwóch 8-osobowych jacuzzi z podgrzewaną wodą. Naszych najmłodszych gości, zapraszamy do zabawy w brodziku dla dzieci wraz z zjeżdżalną i jeżykiem wodnym. W okresie letnim do dyspozycji Gości udostępnimy plażę letnią przy basenie z pięknym widokiem na pasma górskie Beskidów. W zimie strudzonym narciarzom relaks, odprężenie i witalność zapewni wizyta w Wellness. Tam można skorzystać z 8 pomieszczeń do różnych form rekreacji i odnowy. Są to: łaźnia parowa, wanna SPA z hydromasażem, łaźnia aromatyczna, Caldarium, sauna infrared (promieniowanie podczerwone), biosauna - sauna góralska, sauna sucha, strefa wypoczynkowa z brodzikiem Kneippa i prysznic wrażeń. Dodatkowo dostępne jest SPA Botanica z 13 gabinetami. Ponadto Hotel Stok posiada profesjonalną, 4 torową, bezsznurową kręgielnię wraz barem nocnym i dyskoteką. To świetne miejsce do zabawy i rywalizacji, spróbowania własnych sił nie tylko w grze w kręgle, ale także przy profesjonalnych stołach bilardowych. Entuzjastom lokalnych klimatów spodoba się karczma góralska i 2 kominki plenerowe. Do dyspozycji gości tego kompleksu pozostaje 11 sal konferencyjnych, gdzie często odbywają się konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Liczymy, że panująca tu atmosfera będzie sprzyjała kontaktom nauki i przemysłu. Zapraszamy.